G E S A N

Elektroniğin Bölgedeki Temeli,
Aydınlatmanın da Temeli Oldu...

2022 YILI ATSO GROWTECH TARIM İNOVASYON ÖDÜLLERİ BİTKİ KORUMA DALINDA UV-C TEDAVİ LEDLERİMİZ İLE BİRİNCİLİK ALDIK

Hakkımızda imageHakkımızda image
             1975 yılında, Adana'da, faaliyetine Gesan Elektronik ismiyle başlayan firmamız, 2000 li yıllarda sanayi sektörüne, elektronik yedek parça konusunda, bölgede sektörün tek satıcısı olarak hizmet etmiş, daha sonra GESAN LTD. ŞTİ. olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur.
             2011 yılında, sunduğu ilkeli, dürüst, disiplinli ve kaliteli hizmetler sonucunda, portföyündeki fabrikalardan gelen talepler doğrultusunda, yönünü LED Aydınlatma teknolojilerine çeviren firmamız, çok kısa sürede sektörde üst sıralarda, sağlam şekilde yerini alarak yoluna devam etmiştir.
             2016 yılında başladığımız, bitki yetiştirme Led ürünleri konusunda, Türkiye'nin en yüksek satış ve bilgi referansına sahip olmuştur. Bitki çeşitliliği ve yetiştirme ortamına göre, tüm çözümleri sunan firmamız, tarım sektörüne yaptığı katkılarla adından söz ettirmektedir.
              LED Aydınlatma ürünlerini, 5 yıl garanti ile müşterilerimize sunarken, ürünlerimizin sorunsuz çalışacağının bilincinde olarak, garanti geri dönüşümlerini halen %1 seviyelerinde tutabilmekteyiz.
              DEMİRLED, bir markanın ötesinde, bir evlat sıcaklığında, yılların birikimlerinin vücut bulduğu, kalitenin en ince ayrıntılara indirgendiği, ilkelerin ve dürüstlüğün zirveye ulaştığı, GELECEĞİN AYDINLIĞINI üretmektedir.
                                               VİZYONUMUZ
"Şüphesiz Allah'ın kitabını okuyanlar, namazı kılanlar ve kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden, gizlice veya açıktan Allah yolunda paylaşanlar, asla zarar etmeyecek bir ticaret umabilirler." Fatır,29

Geçmişin Gücüyle...

Son Teknoloji Led Aydınlatma Ürünleri

Sanayi ve Tarımın Buluştuğu Marka

PRODUCT CATALOG

OUR PRODUCTS DETAIL

Daha Fazla Bilgi
  • Adana, Yeşiloba mah., 46305 sokak, EFER3 Sanayi Sitesi, No:1/G Seyhan/Adana, Türkiye